این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
  پیام رسان‌های کنفرانس
 
  @icors2020shahrood

           کد اختصاصی:
          99190-45701 


اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

روش ارایه مقالات در کنفرانس

شرکت گنندگان محترم در کنفرانس تحقیق در عملیات
با سلام

احتراما، به استحضار می رساند ارایه مقالات کنفرانس به دو صورت آنلاین و آفلاین انجام خواهد شد. انتخاب مقالات برای ارایه آنلاین بر اساس امتیاز داوران و کیفیت صدا و تصویر فایلهای ارسالی بوده است.

ارایه مقالات آنلاین از طریق اسکای روم به آدرس اینترنتی زیر انجام می گیرد.

https://icors13.shahroodut.ac.ir/ch/lecture


شرکت گنندگان محترم در کنفرانس تحقیق در عملیات

با سلام

احتراما، به استحضار می رساند ارایه مقالات کنفرانس به دو صورت آنلاین و آفلاین انجام خواهد شد. انتخاب مقالات برای ارایه آنلاین بر اساس امتیاز داوران و کیفیت صدا و تصویر فایلهای ارسالی بوده است. برنامه سخنرانیهای آنلاین را می توانید ازاینجا دانلود کنید.

ارایه مقالات آنلاین از طریق اسکای روم به آدرس اینترنتی زیر انجام می گیرد.

https://icors13.shahroodut.ac.ir/ch/lecture

لطفا لینک فوق را با کمک مرورگر گوگل کروم باز نموده و بدون نياز به وارد كردن نام كاربري و رمز عبور به عنوان مهمان وارد شويد و در مرحله بعد نام و نام خانوادگي خود را وارد نماييد. بعد از اینکه ارایه سخنرانی ها به پایان رسید، نویسنده مقاله به صورت آنلاین حضور دارند  و شرکت کنندگان  در کنفرانس می توانند با کلیک بر روی علامت "دست" درخواست فعال کردن  بلندگوی خود را داشته باشند و سوالات خود را مطرح بفرمایند و ارایه دهنده مقاله پاسخ خواهند داد.

لیست سخنرانیهای آنلاین را می توانید از اینجا دانلود کنید. برای مقالاتی که ارایه آنها به صورت آفلاین است، کاربران محترم می توانند با ورود به پنل کاربری خود بخش "همایش مجازی" لیست تمام مقالات را مشاهده کنند. با کلیک بر روی عنوان هر مقاله می توانید فیلم ارایه مربوط به آن مقاله که به صورت زیپ قرار داده شده است را دانلود کنید و نظرات و سوالات خود را در بخش "نظر شما" وارد بفرمایید.  ارایه دهندگان مقاله باید تا قبل از اختتامیه کنفرانس (روز 19 شهریور) به سوالات مطرح شده پاسخ دهند.   بازگشت1399/06/11
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !