این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
  پیام رسان‌های کنفرانس
 
  @icors2020shahrood

           کد اختصاصی:
          99190-45701 


اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

بارگذاری فایل ارائه مجازی

شرکت کنندگان محترمی که مقاله آنها پذیرش شده است لازم است فایل ارائه مجازی را حداکثر تا تاریخ 1/6/1399 در پنل کاربری خود بارگذاری نمایند. جهت مشاهده جزئیات روی ادامه مطلب کلیک کنید.

 

راهنمای تهیه فیلم ارایه مجازی

 

از کلیه شرکت کنندگان محترم در کنفرانس که مقالات انها به صورت سخنرانی یا پوستر پذیرفته شده است درخواست می شود حداکثر تا تاریخ 1/6/1399 ویدئو ارائه مجازی مقاله خود را به همراه با فرم تکمیل شده سوابق علمی سخنران مطابق دستورالعملی که در ادامه شرح داده خواهد شد، تهیه نموده و آنها را با قرار دادن در یک فایل زیپ شده در پنل کاربری خود در قسمت  "وضعیت مقاله" بخش "ارسال فایل ارائه مجازی بارگذاری نمایند. لازم به ذکر است که تنها مقالاتی که نویسندگان آن ویدئو ارائه را ارسال نمایند در کتابچه کنفرانس درج گردیده و نمایه می شوند.

نکات ضبط ارائه مجازی و ارسال فایلها

·        فرم تکمیل شده سوابق علمی سخنران را می توانید از اینجا دریافت کنید.

·        در تهیه فایل ارائه می توانید از پاورپوینت یا سایر نرم افزارها استفاده کنید. الگوی پاورپوینت ارایه را می توانید از اینجا دانلود کنید.

·        برای برای ضبط ویدئو از نرم افزار   Apowersoft Screen Recorder استفاده نمایید که بسیار ساده است و فایلهای با حجم کم تولید می کند.

·        نرم افزار Apowersoft Screen Recorder  را می توانید از اینجا دانلود کنید. راهنمای ساده نصب این نرم افزار را می توانید از اینجا دریافت کنید.

·        عزیزانی که مایل هستند روش کار با این نرم افزار را به صورت حرفه ای تر یاد بگیرند می توانند از فایل پی دی اف راهنمای این نرم افزار (اینجا) یا فیلم آموزش این نرم افزار (اینجا) استفاده کنند.

·        ویدئوهای ارسالی باید در قالب .mp4 ذخیره شود و حجم آن ها حداکثر 45 مگابایت باشد. ویدئوی ارسالی باید در یک فایل زیپ قرار داده و بارگذاری شود چون سامانه فرمت فیلم را قبول نمی­کند. 

·        حداکثر زمان ویدئو ارسالی 15 دقیقه می باشد.

·        به منظور حفظ وضوح صدا و قابل فهم بودن آن، ارائه دهندگان حتی الامکان برای ضبط ویدئو از یک میکروفون یا هدست مجزا نزدیک به دهان خود استفاده کنند و از میکروفون رایانه استفاده نکنند. بعلاوه، محیطی که برای ضبط انتخاب می کنند محیطی ساکت و فاقد اکو یا نویز باشد.

·        ویدئویی که ایمیل می­شود باید قالب PaperID.mp4 را داشته باشد که PaperID همان کد مقاله­ای است که پذیرفته شده است.

·        لطفا ویدئو ضبط شده خود را جهت بررسی تطبیق با نکات بالا و وضوح صدا و تصویر مورد بازبینی قرار داده و قبل از ضبط نهایی چند بار ارائه آزمایشی انجام دهید.

 بازگشت1399/05/27
نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني    
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !