این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
  پیام رسان‌های کنفرانس
 
  @icors2020shahrood

           کد اختصاصی:
          99190-45701 


 
مجموعه مقالات فارسی سیزدهمین کنفرانس تحقیق در عملیات
به اطلاع شرکت کنندگان محترم در کنفرانس می رساند مجموعه مقالات فارسی سیزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات نهایی شده است.
1399/08/10 ادامه مطلب


مجموعه مقالات انگلیسی سیزدهمین کنفرانس تحقیق در عملیات
به اطلاع شرکت کنندگان محترم در کنفرانس می رساند مجموعه مقالات انگلیسی سیزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات نهایی شده است.
1399/08/10 ادامه مطلب


گواهی های شرکت در کارگاه ها
شرکت کنندگان محترم در کنفرانس. با سلام و احترام. فایل نهایی گواهی های شرکت در کارگاه های آموزشی اماده شده است.
1399/07/02 ادامه مطلب


گواهی نهایی پرداخت هزینه و شرکت در کنفرانس-بعد از انجام تصحیحات
شرکت کنندگان محترم در کنفرانس. با سلام و احترام. فایل نهایی گواهی هزینه و شرکت در کنفرانس بعد از انجام تصحیحات پیشنهادی اماده شده است.
1399/07/02 ادامه مطلب


گواهی ارایه مقالات بعد از انجام تصحیحات
شرکت کنندگان محترم در کنفرانس. با سلام و احترام. فایل نهایی گواهی ارایه مقالات بعد از انجام تصحیحات پیشنهادی اماده شده است.
1399/06/30 ادامه مطلب


کتابچه اولیه مقالات کنفرانس
شرکت کنندگان محترم در کنفرانس. با سلام و احترام احتراما، نسخه اولیه (چاپ نشده) مقالات ارایه شده در کنفرانس آماده شده است. این مقالات به ترتیب حروف الفبا نویسنده اول مقاله چیده شده است.
1399/06/25 ادامه مطلب


 نکته مهم در مورد گواهی های ارایه و هزینه
شرکت کنندگان محترم در کنفرانس توجه داشته باشند که حداکثر تا روز دوشنبه مورخ 99/6/24 می توانند اشکالات احتمالی گواهی های خود را به ایمیل کنفرانس به آدرس icors2020@shahroodut.ac.ir ارسال بفرمایند. با توجه به تعطیل شدن دبیرخانه کنفرانس به درخواست های بعد از این تاریخ ترتیب اثر داده نخواهد شد.
1399/06/20 ادامه مطلب


 فایل کارگاههای کنفرانس
فایل pdf کارگاههای برگزار شده در کنفرانس را می توانید از این قسمت دریافت کنید.
1399/06/19 ادامه مطلب


مراسم اختتامیه سیزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات
قابل توجه پژوهشگران و شرکت کنندگان محترم در سیزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات : مراسم اختتامیه کنفرانس امروز چهارشنبه 19 شهریور ماه 1399 در ساعت 16:30 در لینک کنفرانس قابل رویت می باشد لازم به ذکر است که، تاریخ و نحوه دریافت گواهی ارائه مقاله و گواهی شرکت در کنفرانس (به همراه درج هزینه دریافتی) در اختتامیه اعلام میگردد.
1399/06/19 ادامه مطلب


راهنمای دریافت مقالات تایید شده
پژوهشگران محترم می توانند با ورود به سایت کنفرانس و ورود به قسمت فایل ها راهنمای دانلود مقالات را دریافت کنند
1399/06/17 ادامه مطلب


چاپ مقالات برتر فارسی و انگلیسی در مجلات معتبر علمی و پژوهشی
پس از انجام ارزیابی تکمیلی از مقالات برتر، مقالات انتخابی با توجه به موضوع مربوطه در یکی از مجلات زیر به چاپ خواهند رسید. (بر روی ادامه مطلب کلیک کنید)
1399/06/14 ادامه مطلب


کارگاههای مجازی کنفرانس
کارگاههای زنجیره تامین گردشگری پایدار و ریسک وشتابدهنده ها و نیز نشست شادکامی و امید به صورت مجازی در کنفرانس برگزار میشود. شرکت در کارگاهها رایگان است و گواهی شرکت داده خواهد شد.
1399/06/12 ادامه مطلب


 برنامه سخنرانیهای آنلاین و لیست سخنرانیهای آفلاین
شرکت کنندگان محترم کنفرانس برنامه سخنرانیهای آنلاین و لیست سخنرانیهای آفلاین را میتوانید از این قسمت دانلود کنید.
1399/06/11 ادامه مطلب


روش ارایه مقالات در کنفرانس
شرکت گنندگان محترم در کنفرانس تحقیق در عملیات با سلام احتراما، به استحضار می رساند ارایه مقالات کنفرانس به دو صورت آنلاین و آفلاین انجام خواهد شد. انتخاب مقالات برای ارایه آنلاین بر اساس امتیاز داوران و کیفیت صدا و تصویر فایلهای ارسالی بوده است. ارایه مقالات آنلاین از طریق اسکای روم به آدرس اینترنتی زیر انجام می گیرد. https://icors13.shahroodut.ac.ir/ch/lecture
1399/06/11 ادامه مطلب


تصحیح فایهای ارایه
شرکت کنندگان محترم در کنفرانس که فایل ارایه آنها "عدم تایید" شده است لطفا در اسرع وقت نسبت به تصحیح آن و بارگداری مجدد فایل تصحیح شده اقدام بفرمایند. توجه داشته باشید که عدم تایید ممکن است به یکی از دلایل زیر باشد: 1. کیفیت پایین صدا یا تصویر 2.باز نشدن فایل زیپ شده 3. عدم آپلود درست فایلها. توجه نمایید که رویت نشدن مقاله در لیست مقالات همایش مجازی به معنی عدم تایید مقاله می باشد.
1399/06/08 ادامه مطلب


روش دوم پرداخت هزینه ها
شرکت کنندگان محترم در کنفرانس که از طریق کنترل پنل خود موفق به پرداخت هزینه ها نمی شوند می توانند از روش زیر هزینه های شرکت در کنفرانس را پرداخت بفرمایند.
1399/06/06 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال فیلم ارایه مجازی، پرداخت هزینه ها و ارسال مشخصات کارت بانکی
به اطلاع شرکت کنندگان محترم در کنفرانس می رساند، با توجه به درخواست های مکرر شرکت کنندگان محترم مهلت ارسال فیلم های ارایه مجازی تا پایان روز سه شنبه 4 شهریور 99 تمدید گردید. همچنین مهلت پرداخت هزینه ها و ارسال مشخصات کارت بانکی جهت پرداخت هزینه های مازاد تا تاریخ 4 شهریور تمدید می گردد. قابل ذکر است که این مهلت به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد و افرادی که فایل ارایه خود را ارسال نفرمایند یا هزینه ها را پرداخت نفرمایند مقالات آنها از لیست مقالات پذیرفته شده حذف خواهد شد. با تشکر از همکاری شما عزیران با سیزدهمین کنفرانس بین المللی تحقیق در عملیات ایران
1399/06/01 ادامه مطلب


بارگذاری فایل ارائه مجازی
شرکت کنندگان محترمی که مقاله آنها پذیرش شده است لازم است فایل ارائه مجازی را حداکثر تا تاریخ 1/6/1399 در پنل کاربری خود بارگذاری نمایند. جهت مشاهده جزئیات روی ادامه مطلب کلیک کنید.
1399/05/27 ادامه مطلب


تمدید مهلت پرداخت هزینه های کنفرانس
به اطلاع شرکت کنندگان محترم در کنفرانس می رساند، مهلت پرداخت هزینه های کنفرانس تا روز 99/5/24 تمدید شده است.
1399/05/21 ادامه مطلب


روشهای تماس با دبیرخانه کنفرانس
با توجه به تعطیلی دانشگاه در مرداد ماه، تلفن دبیرخانه تا 20 مرداد پاسخگو نخواهد بود. لذا جهت ارتباط با دبیرخانه کنفرانس از روشهای زیر استفاده بفرمایید.
1399/05/11 ادامه مطلب


راهنمای پرداخت هزینه های کنفرانس (مجازی)
روش پرداخت هزینه های کنفرانس در ادامه توضیح داده شده است.
1399/05/11 ادامه مطلب


فعال شدن مجدد بخش پرداخت هزینه ها
به اطلاع شرکت کنندگان محترم در کنفرانس می رساند، با توجه به اینکه بعضی از عزیزان موفق به پرداخت هزینه های کنفرانس نشده اند بخش پرداخت هزینه ای کنفرانس در صفحه کاربری شما فعال شده است و شما عزیزان می توانید حداکثر تا تاریخ 20 مرداد هزینه ها را واریز بفرمایید. قابل ذکر است که این تاریخ تمدید نخواهد شد.
1399/05/11 ادامه مطلب


برگشت هزینه های مازاد
به اطلاع شرکت کنندگان محترم کنفرانس که هزینه های ثبت نام، غذا و اسکان را پرداخت کرده اند می رساند با توجه به اینکه کنفرانس به صورت مجازی برگزار می گردد مازاد هزینه های شرکت در کنفرانس و هزینه های غذا و اسکان به حساب شما واریز خواهد شد. لذا از شما بزرگواران تقاضا داریم حداکثر تا تاریخ سه شنبه 31 تیر 1399 اطلاعات زیر را به ایمیل کنفرانس به آدرس icors2020@shahroodut.ac.ir ارسال بفرمایید. نام و نام خانوادگی- شماره کارت بانکی- شماره حساب- نام بانک-شماره موبایل
1399/04/27 ادامه مطلب


کاهش هزینه های کنفرانس
با توجه به برگزاری کنفرانس به صورت مجازی هزینه های شرکت در کنفرانس کاهش یافت.
1399/04/24 ادامه مطلب


تاریخ جدید برگزاری کنفرانس
به استناد بخشنامه شماره 26565 و مورخ 23/2/1399 وزارت علوم مبنی بر اینکه در دوران کرونا همایش‌های علمی کشور می‌توانند به صورت مجازی تشکیل شوند و بر اساس تصمیمات کمیته‌های علمی و اجرایی سیزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات و هماهنگی‌های بعمل آمده با انجمن ایرانی تحقیق در عملیات، زمان برگزاری کنفرانس (به صورت وبینار و مجازی)، از یکشنبه 16 شهریور ماه 1399 لغایت چهارشنبه 19 شهریور ماه 1399 تعیین گردید.
1399/04/24 ادامه مطلب


تعویق زمان برگزاری کنفرانس
* اطلاعیه فوری* به اطلاع شرکت کنندگان محترم در کنفرانس می رساند بر اساس بخشنامه وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری و به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، زمان برگزاری کنفرانس به تعویق می افتد و لذا کنفرانس در تاریخ 3 و 4 اردیبهشت 1399 برگزار نخواهد شد. زمان دقیق برگزاری کنفرانس پس از هماهنگی با انجمن ایرانی تحقیق در عملیات و کمیته های علمی و اجرایی کنفرانس از طریق سایت متعاقبا اعلام می گردد. قابل ذکر است که با توجه به تعویق زمان برگزاری کنفرانس، امکان ارسال مقالات جدید تا تاریخ 15 اردیبهشت 1399 از طریق سامانه ارسال مقالات سایت کنفرانس میسر می باشد. با تشکر و آرزوی سلامتی شما عزیزان
1398/12/16 ادامه مطلب


 غیرفعال شدن سامانه پرداخت هزینه ها
به اطلاع شرکت کنندگان ارجمند می رساند با توجه به اختلال در سیستم واریز هزینه ها، بخش پرداخت هزینه ها غیرفعال می گردد، اذا امکان واریز هزینه ها نمی باشد. تاریخ بازگشایی این بخش در اطلاعیه های بعدی به اطلاع شرکت کنندگان محترم خواهد رسید. با تشکر
1398/12/13 ادامه مطلب


فعال کردن سامانه ارسال مقالات
با توجه به مشکلات پیش آمده برای برخی از عزیزان در ارسال مقالات به کنفرانس، از روز 11 اسفند تا پایان روز چهارشنبه 14 اسفند سامانه ارسال مقالات سایت کنفرانس باز خواهد شد و عزیزانی که تاکنون موفق به ارسال مقاله نشده اند می توانند مقالات خود را ارسال بفرمایند. بدیهی است در پایان روز 14 اسفند سامانه بسته شده و امکان بازگشایی مجدد نیست. با تشکر
1398/12/11 ادامه مطلب


مهلت ارسال فایل نهایی (اصلاحات) مقالات
به اطلاع پژوهشگران محترم می‌رساند که فرایند داوری مقالات به اتمام رسیده است و نتیجه داوری به ایمیل شما ارسال شده است. مهلت ارسال فایل نهایی (اصلاحات) مقالات تاریخ 10 اسفند ماه 1398 می باشد. درضمن پژوهشگرانی که مقاله آنها پذیرش نهایی شده است می توانند در صورت نیاز به تغییرات، نسخه نهایی مقاله را در قسمت "ارسال فایل نهایی مقاله جهت چاپ" ارسال کنند (شکل زیر را ببینید).
1398/12/05 ادامه مطلب


سخنرانی کلیدی شماره 5
سخنرانی کلیدی با عنوان "A competitive inexact non-monotone filter sequential quadratic programming algorithm" توسط دکتر نظام الدین مهدوی امیری استاد تمام دانشگاه صنعتی شریف
1398/11/26 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال مقالات برای آخرین بار
به اطلاع پژوهشگران محترم می‌رساند با توجه به درخواست های مکرر مبنی بر تمدید مهلت ارسال مقالات، مهلت ارسال مقالات تا تاریخ 25 بهمن ماه 1398 تمدید شد. قابل ذکر است که مهلت ارسال مقالات دیگر تمدید نخواهد شد، لذا از پژوهشگران ارجمند دعوت می شود حداکثر تا این تاریخ مقالات خود را ارسال بفرمایند.
1398/11/21 ادامه مطلب


هزینه های اسکان
به اطلاع شرکت کنندگان محترم در کنفرانس میرساند که هزینه های اسکان به صورت جدول زیر اعلام میگردد (بر روی ادامه مطلب کلیک ) :
1398/11/20 ادامه مطلب


سخنرانی کلیدی شماره 4
برگزاری سخنرانی کلیدی با موضوع "الگوریتم های فراابتکاری مبتنی بر برنامه ریزی ریاضی برای حل مسایل بهینه سازی " توسط دکتر رضا توکلی مقدم
1398/11/14 ادامه مطلب


کارگاه آموزشی شماره 3
برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "زنجیره تامین گردشگری پایدار" دکتر محمد مهدی پایدار
1398/11/14 ادامه مطلب


سخنرانی کلیدی شماره 3
برگزاری سخنرانی کلیدی با موضوع "مساله مکانیابی هاب در طراحی شبکه توزیع کمک های بشر دوستانه سازمان ملل برای آوارگان سوری در سرتاسر لبنان" توسط دکتر شاهین گلاره
1398/11/10 ادامه مطلب


سخنرانی کلیدی شماره 2
برگزاری سخنرانی کلیدی با موضوع "value function and value efficiency" توسط دکتر مجید سلیمانی دامنه
1398/11/10 ادامه مطلب


کارگاه آموزشی شماره 2
برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "راهنمای نرم افزار گمز (GAMZ)" توسط دکتر مهدی طلوع
1398/11/10 ادامه مطلب


کارگاه آموزشی شماره 1
برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان "مدیریت ارجاع دهی به مندلی (MENDELEY)" توسط دکتر مهدی طلوع
1398/11/10 ادامه مطلب


سخنرانی کلیدی شماره 1
برگزاری سخنرانی کلیدی با موضوع "هنر و علم چاپ مقالات علمی" توسط دکتر مهدی طلوع
1398/11/10 ادامه مطلب


امکان بازدید از جاذبه های گردشگری شاهرود تحت تورهای جذاب برای شرکت کنندگان در کنفراس مهیا شد
به منظور آشنایی با جاذبه های گردشگری شهرستان شاهرود و بنا بر تصمیم کمیته اجرایی سیزدهمین کنفرانس بین المللی تحقیق در عملیات تورهای گردشگری جنگل ابر و تور کویر نوردی (همراه با رصد ستارگان) برای شرکت کنندگان در کنفراس و خانواده محترم آنها مهیا است.
1398/11/06 ادامه مطلب


تمدید مهلت ارسال مقالات تا 20 بهمن ماه 1398
به اطلاع پژوهشگران محترم می‌رساند با توجه به درخواست های مکرر مبنی بر تمدید مهلت ارسال مفالات، مهلت ارسال مقالات مجددا تا تاریخ 20 بهمن ماه 1398 تمدید شد.
1398/11/06 ادامه مطلب


جدول هزینه های شرکت در کنفرانس
جدول هزینه های شرکت در کنفرانس ( بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید)
1398/09/08 ادامه مطلب


حمایت سیویلیکا از سیزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق درعملیات
حمایت سیویلیکا از سیزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق درعملیات
1398/08/21 ادامه مطلب


نمایه شدن مقالات پذیرفته شده در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC).
به اطلاع پژوهشگران محترم می‌رساند که مقالات پذیرفته شده در سیزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات، در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) با کد اختصاصی 45701-99190 نمایه خواهد شد.( بر روی ادامه مطلب کلیک نمائید)
1398/07/04 ادامه مطلب


آغاز ثبت نام و دریافت مقالات
دریافت مقالات از اول آبان ماه الی 20 دی ماه 1398 انجام خواهد شد.( بر روی ادامه مطلب کلیک نمایید)
1398/04/10 ادامه مطلب


  معرفي همايش
 
با استعانت از پروردگار متعال، سیزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات در دانشگاه صنعتی شاهرود در روزهای 3 و 4 اردیبهشت 1399 برگزار خواهد شد. از کليه پژوهشگران و متخصصان در رشته‌هاي مختلف ریاضی، مهندسی صنایع، مدیریت و سایر رشته های مرتبط دعوت مي‌شود تا مقالات خود را که حاوي آخرين يافته‌های علمي در زمينه‌هاي موضوعي کنفرانس مي‌باشد را از طریق سایت کنفرانس به آدرس http://icors2020.shahroodut.ac.ir به دبيرخانه کنفرانس ارسال کنند.

 

هدف از برگزاري اين کنفرانس ايجاد فضايي است که زمينه تبادل نظر و مشارکت را براي همگان در زمينه‌هاي مختلف تحقیق در عملیات و کاربرد‌های آن فراهم سازد.  سیزدهمین کنفرانس بین المللی  انجمن ایرانی تحقیق در عملیات ضمن مطرح کردن مهمترين يافته هاي علمي پژوهشگران، در جهت ارائه راه حل براي مشکلات صنعتي نيز گام برميدارد.

 

ضمناً نشست‌ها و کارگاه‌هاي آموزشي تخصصي به موازات نشست‌هاي پژوهشي شکل مي‌گيرند تا ديدگاه‌هاي مختلف در کنار هم مطرح شوند. از جامعه علمي و صنایع کشور دعوت مي‌شود تا با حضور اثر بخش خود در اين کنفرانس، به ارتقا و اعتلاي علمي اين کنفرانس، که خروجي آن ياري کننده معضلات و مشکلات کشور است، کمک نمايند. اميد است تا دستاورد کنفرانس بتواند گره‌ گشاي مشکلات علمي کشور در حوزه تحقیق در عملیات باشد.

                                       
                               

محورهای سیزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات به شرح زیر اعلام می گردد:

 • بهینه سازی معکوس
 • تحلیل پوششی داده ها
 • مدل سازی مالی و ریسک
 • تئوری پایایی و کاربرد آن
 • مدیریت پروژه و زمانبندی
 • علوم داده ها و بهینه سازی
 • کنترل بهینه و کاربردهای آن
 • بهینه سازی خطی و غیرخطی
 •  بهینه سازی فازی و غیر قطعی
 • مدل سازی آماری و نظریه صف
 • بهینه سازی مبتنی بر شبیه سازی
 • بهینه سازی ترکیبیاتی و شبکه ها
 • روش های عددی در بهینه سازی
 • روش های ابتکاری و فرا ابتکاری
 • مکان یابی و بهینه سازی حمل و نقل
 • تصمیم گیری چند معیاره و کاربردهای آن
 • بهینه سازی شبکه زنجیره تامین و لجستیک
 • بهینه سازی احتمالی، تصادفی و نظریه بازیها
 • تحقیق درعملیات و تصمیم سازی در مدیریت
 • کاربرد تحقیق در عملیات (در انرژی، منابع طبیعی، آمار، پزشکی و... )
 •  

بر روی عکس کلیک نمایید 

آدرس :  شاهرود-بلوار دانشگاه-دانشگاه صنعتی شاهرود-دانشکده علوم ریاضی-دبیرخانه سیزدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات. کدپستی: 3619995161

ایمیل:  icors2020@shahroodut.ac.ir

شماره تماس دبیرخانه:  32300363-023


جمعه 01 تير ماه 1403

تا همایش ...

0-1

مهلت ارسال مقالات:

20 بهمن ماه 1398
 
20اریبهشت 1399

اعلام نتایج داوری مقالات:
1 اسفند 1398
20 تیر 1399  


آخرین مهلت پرداخت هزینه ها بدون تاخیر:

20 مرداد 1399
24 مرداد 1399

زمان برگزاری همایش:
3و 4 اردیبهشت 1399

  16 الی 19 شهریور 1399

برگزار کنندگان
حامیان
مجلات جهت چاپ مقالات کنفرانس
پوستر کنفرانس